חדשות ועידכונים
article

בתמונה: מציאות רבודה לצורך הוראות הרכבה ובקרת איכות במפעל סימנס בגרמניה. השימוש במערכת שיפר תפוקות ומנע טעויות הרכבה. הסימון הירוק הינו וירטואלי ומסמן שההרכבה נעשתה באופן נכון 

טכנולוגיית המציאות הרבודה (AR) הינה חלק ממהפכת ה- Industry 4.0 , ומאפשרת הוספה של שכבה ("ריבוד") של גרפיקה ממוחשבת על גבי העולם האמתי. בעולם הייצור יש ל- AR מגוון רחב של שימושים כולל הוראות הרכבה, בדיקות איכות, בחינת אבי טיפוס, הדרכה מרחוק ועוד.

שוק ה- AR הינו אחד השווקים המבטיחים וחברת גולדמן זקס מעריכה כי השוק יגדל בשנים הקרובות בצורה דרמטית ויגיע בשנת 2025 למעל 20 מיליארד דולר בארה"ב בלבד, כאשר הסגמנטים המובילים הם: בטחון ותעופה, הרכבות, ציוד רפואי, תעשיית הרכב, ייצור מכונות ובניית קווי ייצור. ניסויים רבים הראו כי שימוש ב-AR יכול לשפר את תפוקות ואיכות הייצור בעד 50%

קרא עוד
article

״VANTIQ הינה החברה היחידה בעולם המפתחת פלטפורמת Low code real time event driven, מקיט שמחה לייצג את החברה אשר נבחרה על ידי גרטנר כחברה פורצת דרך בפיתוח ושווק פתרון חדשני לפיתוח תוכנה בתפיסת ה low code/no code” כך אמר זאב קרויזמן יו״ר מקיט

קרא עוד
article

כלי ההדמיה המקיף הזה עושה שימוש במודלים מתמטיים מרחביים כדי לדמות את כל התהליכים ההידרולוגיים וההידראוליים המתרחשים באגני נהרות, כולל גשם, חלחול, סחף קרקע, זרימה בערוצים, וזרימת מי תהום.

קרא עוד
article

ADDITIVE MANUFACTURING

מזה מספר שנים מדברים על הדפסה תלת-מימדית כעל הטכנולוגיה שתכבוש בסערה את עולם הייצור. מדוע זה עדיין לא קרה, ואילו אתגרים עומדים בפני ההטמעה ההמונית של הטכנולוגיה בתעשייה?

קרא עוד
article

חברת מקיט משתפת פעולה עם הפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב, במסגרת מיזם המחקר להנדסת מערכות, TAU-SERI

קרא עוד
article

החברות מקיט ו-MSI מציגות בישראל את תוכנת +STAR CCM, של  CD-adapco (אשר נרכשה ע"י חברת סימנס), תוכנה מובילה עולמית בתחום סימולציות דיגיטליות (CFD (Computation Fluid Dynamic. 

קרא עוד
article

לאחרונה ערכנו במקיט סמינר בנושא דו"חות דינמיים במתכונת Business Intelligence המובנים במערכת Teamcenter, בהנחיית מומחי מקיט, eQ ו- Siemens PLM.  

קרא עוד
article

חדש בישראל! החברות סימנס ופרוגרמה מציגות את תוכנת SIMATIC IT Preactor, תוכנה מובילה עולמית בתחום תכנון היצור (Production Planning) וזימון הייצור (Production Scheduling). התוכנה המסייעת למתכננים להוביל את תהליך הייצור, נמצאת בשימוש מגוון רחב של חברות בכל העולם וכעת גם בישראל. חברת פרוגרמה, משמשת, בנושא ה- Preactor, כמפיץ משנה של חברת מקיט, נציגת Siemens-PLM בישראל. 

קרא עוד
article

לאחרונה בחרה SIEMENS העולמית להשיק בישראל מעבדת חדשנות בתחום התעשייה

קרא עוד
article

חברת סימנס הכריזה על רכישת חברת TASS International ספקית גלובלית של תוכנות סימולציה ושירותי הנדסה ובדיקה, המיועדים בעיקר לתעשיית האוטומוטיב. 

קרא עוד
article

חברת SIEMENS בשיתוף חברת מקיט משיקה קמפיין חדש לחברות Startup במטרה לעזור ליזמים וחברות להניע חדשנות ויצירתיות לעולם המחר. הקמפיין מאפשר לכל חברת Startup העומדת בקריטריונים לקבל רישיונות Solid Edge לתכנון ופיתוח מוצרים לשנה שלמה בחינם.

קרא עוד
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest