עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט שתהיה שנה של טרנספורמציה דיגיטלית טובה !

שתהיה שנה של טרנספורמציה דיגיטלית טובה !

article

ראיון עם זאב קרויזמן מנכ"ל מקיט, לסיכום שנת תשע"ח ולקראת שנת תשע"ט

איך היית מסכם את השנה החולפת מבחינת מקיט? 
השנה החולפת הייתה שנה מלאת עשייה ומאתגרת מבחינת מקיט. נוסף על תחומי הפעילות הרגילים, הכוללים את היבטי ה- PLM מקצה לקצה, הרחבנו את פעילותינו לשטחים נוספים. התחלנו לטפל בתחומים כמו בדיקות מורכבות בתעופה, אלקטרומגנטיות, טכנולוגיות מידול 3D בעזרת צילום ויצרנו שיתופי פעולה עם מספר חברות, לשיווק מוצרים בשטחים נישתיים אך אסטרטגיים, כמו: זרימה, אלקטרוניקה ותכנון זרימת אוויר במכשירים אלקטרוניים. השנה העמקנו את הפעילות בפלטפורמתSimcenter של סימנס בתחום סימולציות כגון חוזק, תנועה, אנליזות ליניאריות, אנליזות לא לינאריות, חומרים מרוכבים ועוד. אני רוצה לציין גם את עובדי מקיט שהשקיעו מאמצים ניכרים במהלך השנה כדי לעמוד ביעדים ומעבר לכך.

 

מה אתה צופה לשנה הבאה מבחינת פעילות החברה? 
בנוסף לפעילות הרגילה והאורגנית, אנחנו מתכוונים להרחיב בשנה הקרובה את קו המוצרים לתחומים נוספים, להרחיב את שיתופי הפעולה ולהגביר את שיווק הפתרונות בענן. יש לנו כבר פתרונות בתחום החם של הענן. סימנס אף יצרה פלטפורמת ענן שנקראת MindSphere ואנחנו מתכוננים לפתח יישומים נוספים בתחום. זאת בנוסף להרחבת שיתופי פעולה עם חברות משנה שיש להן ידע וניסיון בשטחים ספציפיים כמוCompliance , אתיקה ורגולציה, כדי לתת מענה לדרישות בינלאומיות של תקנים שונים, בשווקים הבינלאומיים.

 

אילו אתגרים והזדמנויות ניצבים על הפרק בתחומי פעילות החברה וכיצד מקיט מתכוונת להתמודד עימם? 
האתגר המרכזי קשור למורכבות הפתרונות ולתחרות ההולכת וגוברת בשוק הישראלי. מקיט מובילה בשוק הישראלי בו היא שולטת על שטח ה- PLM ורוב החברות הגדולות נמנות על לקוחותיה. בין לקוחותינו נמנים: התעשייה האווירית, תעש, רפאל, אלביט, משרד הביטחון ועוד. לכן המטרה שלנו היא לשמר את לקוחותינו, להוסיף להם פתרונות ולשדרג עוד יותר את ניצול הפתרונות שלנו ועל ידי כך להתמודד עם כוחות השוק בהם הם ניצבים.

 

מה תאחל ללקוחות החברה לקראת השנה החדשה? 
אני כמובן מאחל ללקוחותינו צמיחה והתמודדות טובה עם האתגרים החדשים הקיימים בשטח ה- PLM כמו: עמידה בלוחות זמנים, שיפור הרווחיות ועוד. התחומים שאנו מקדמים לאחרונה הםDigital Twin (תאום דיגיטלי) ו- Digital Transformation (טרנספורמציה דיגיטלית). אני מאחל ללקוחותינו מעבר חלק ומהיר ל- Digital Transformation, כך שיוכלו לבצע את כל פעולות הפיתוח של החברה באופן מהיר, וירטואלי ודיגיטלי. הטרנספורמציה הדיגיטלית משפרת את זמני הפיתוח, את בקרת האיכות וכמובן את הרווחיות. לכן בנוסף לברכת שנה טובה מוצלחת ומשגשגת, אברך את לקוחותינו גם ב- !Good and smooth digital transformation 

לסיום בנימה משפחתית יותר, המתאימה ל- DNA של מקיט, אני מברך את כל משפחות עובדינו בשנה טובה ובריאה.

*בתמונה: זאב קרויזמן והנכד - דור קרייזל.

 

 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות