עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט מקיט נבחרה ליישם מערכת בדיקות ותנאי סביבה בתעש מערכות

מקיט נבחרה ליישם מערכת בדיקות ותנאי סביבה בתעש מערכות

article

חברת מקיט מערכות נבחרה ליישם בחברת תעש מערכות, מערכת מתקדמת מבית סימנס-LMS לביצוע וניתוח ניסויי-סביבה. מדובר בתוכנת Test.Lab בשילוב עם חומרת SCADAS ניידת. מערכת זו מסייעת לתעש מערכות, להרחיב ולשדרג את יכולות הביצוע והניתוח של הניסויים בחברה. המערכת מאפשרת ביצוע בדיקות בתנאי סביבה מורכבים וניתוח משוכלל של תוצאות הניסוי לצורך קבלת מידע הנדסי, הנדרש לגבי ביצועי המוצרים הנבדקים ועמידותם בתנאי סביבה מאתגרים

חברת תעש מערכות מתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות ומערכות נשק מוכחות ליישומי יבשה, אוויר, ים, סייבר, וביטחון המולדת והעורף (HLS) בשדה הקרב המודרני. המערכות המתקדמות של סימנס יאפשרו לתעש מערכות, ביצוע בדיקות עם מספר רב של ערוצי דגימה בו-זמנית וניתוח תוצאות הניסוי בזמן אמת, באמצעות גרפים וטבלאות, המאפשרים את התקדמות והתפתחות הניסוי, כמו גם את שינוי מתווה הניסוי במידת הצורך, בהתאם לתוצאות המתקבלות. בנוסף, המערכת מאפשרת הצגה ויזואלית באנימציה של התנהגות דינמית אמיתית(!) של הגוף הנבחן, על סמך תוצאות המדידות שנערכו (להבדיל מאנימציה של סימולציות ממוחשבות).

אילן הינדן, מנהל תחום הנדסת סביבה בתעש מערכות, אומר: "כחברה הנמצאת בחזית הטכנולוגיה הביטחונית הישראלית, אנו מחויבים לאיכות מקסימלית של המוצרים שלנו. הטמעת המערכת לבדיקות ותנאי סביבה מאפשרת לנו לשדרג עוד יותר את תחום הניסויים והבדיקות, לטובת איכות המוצרים והתאמתם למגוון אתגרים".ב- 20.11.18 נרחיב על נושא ה- Testing בסמינר מרתק שיתקיים במלון השרון, רח' רמת ים 4, הרצליה.
לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות