תכנון הנדסי

CAD/CAM

תכנון בעזרת מחשב במגוון תוכנות הCAD

תכנון בעזרת מחשב (תיב"ם) הוא השימוש בטכנולוגיות מחשוב ככלי לתכנון, עיצוב וייצור מוצרים.
תוכנות התיב"ם נמצאות כיום בשימוש בחברות הנדסה רבות, והן מהוות כלי עיקרי לתכנון ועיצוב מערכות מכניות, מערכות אלקטרוניות, עיצוב מוצרים, אדריכלות ועוד.
חברת מקיט מערכות משווקת ומטמיעה את תוכנות התיב"ם - NX , SOLID EDGE ו- Cam Express של חברת SIEMENS.


 

NX

NX CADבעולם שהתחרותיות בו גדלה והולכת, כולנו מודעים לצורך המתמיד בייעול תהליכי פיתוח ארגוניים. לשם כך פיתחו ב- SIEMENS PLM Software את NX. תוכנת NX נותנת מענה לאתגרים השונים בפיתוח המוצר: היא מסייעת להאיץ את זמן המעבר מפיתוח לייצור, מפחיתה עלויות ומשפרת את איכויות המוצרים.

ב- NX חידושים טכנולוגיים פורצי דרך אשר מעניקים תפוקה ברמה הגבוהה ביותר.

תהליכי הפיתוח של מוצרים חדשניים, מתקדמים במהירות וביעילות ובנוסף לכך, עם ממשק מעודכן וחידושים בסביבות ה -CAD, ה- CAM והאנליזות, NX מעניקה גמישות, יעילות ועוצמה לתהליך פיתוח המוצר.

תוכנות CAD חדשניות 

btn product page he

 

 

 

 

 


 

SOLID EDGE

Solid Edge Cad

Solid Edge היא תוכנת תיב"מ רבת עוצמה, המעניקה פתרונות פיתוח ומעבר לייצור מהמתקדמים בתעשייה. Solid Edge  מעניקה כלי פיתוח מעולים, פתרונות לניהול קבצים, יכולת לביצוע אנליזה של אלמנטים סופיים, ויוצרת סביבת פיתוח מנוהלת ומותאמת המקלה על המורכבות הגדלה של תהליך פיתוח המוצר.  טכנולוגית ה- Synchronous מאפשרת המשך עבודה על מודלים המיובאים מתוכנות אחרות ללא תלות בעץ היסטוריה והמשך עריכה באופן ישיר , יכולות מובילות ומתקדמות אלה בתיכון Solid  פרמטרי מקצרות את תהליכי הפיתוח וההנדסה בארגונים בצורה משמעותית כך שה- Time To Market מתקצר משמעותית. 

btn product page he

 

 

 


תכנון הרכבות וחומרים

תוכנה לניהול פרויקטים מורכבים ותכנון הרכבות וחומרים 

FiberSim

fibersim-overview-mainהבחירה לעבוד עם חומרים מרוכבים מונעת לרוב על פי דרישת שוק ועלות. ההבטחה של הפחתת מסה, שיפור ביצועים, ירידה בעלות ההרכבה והחומרים כולם נראים קורצים אולם טבעם דורש שינויים מהירים באופן הניתוח, התכנון והייצור. עם פתרון ה Fibersim ניתן להתגבר על האתגרים הללו.

תוכנת הפורטפוליו "פייברסים" מובילה בתעשיות הרכב, אווירונאוטיקה, ועוד. המערכת פועלת באופן אינגרטיבי עם תוכנות תכנון מובילות - NX™ software, CATIA® V5 software and PTC Creo®

זוהי התוכנה המקיפה היחידה הנותנת מענה כולל לכל שלבי תהליך העבודה עם חומרים מרוכבים משלב הקונספט, למינציה, שכבות ועד סימולציה, תיעוד וייצור.

pdfbuttonDownload fact sheet

    


Syncrofit

syncrofit-overview-main tcmסינקרופיט הינה תוכנת המדף היחידה שעומדת במבחן הסופי של תכנון הרכבות מורכבות של שלדות וחיבורים באינטגרציה למערכות CAD. התוכנה מאפשרת ירידה לפרטי פרטים של מאפייני חיבור, שמירה על חוקי תכנון רציפה, ועדכון עץ מוצר אוטומטי.

כמות סוגי חיבור, מיקומם, ספציפיקציות, רכש ופרטים נוספים נערמים כאשר מדובר באלפי אם לא מליוני חלקים של מטוס לדוגמה. עם Syncrofit אפשר להיות בטוחים שכל פרט בהרכבה יגיע למקומו על פי התכנון בזמן ובתקציב המדוייקים. 

 

שתי התוכנות יחודיות מבית מקיט מערכות בע"מ , תוכנות לניהול פרויקטים מורכבים

למידע נוסף ופרטים
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest