חדשות ועידכונים
article

נתנאל יוספי מונה למנהל מחלקת הנדסה בחברת מקיט מערכות מקבוצת מלם- תים. במסגרת תפקידו, יהיה יוספי אחראי על קידום הפעילות ההנדסית במחלקה, פיתוח מערך התמיכה - סיוע טכני וייעוץ ללקוחות. בתפקידו הקודם שימש יוספי, כמנהל מכירות במקיט והוביל פרוייקטי מכירה עבור גופים גדולים ביניהם תע"א, רפאל ועוד.

READ_MORE
article

תהליכי הפיתוח של כלים רובוטיים אוטונומיים כרוכים בהשקעת זמן רב ומשאבים לא מבוטלים ביצירת דגם אבטיפוס, שניתן יהיה ללמוד ממנו על יכולות הטכנולוגיה ורמת הביצועים שלה בשטח. איך הכלי יתנהג בתנאי שטח מאתגרים? האם יעקוף מכשולים? ועוד. לאחר מכן מחזירים את האבטיפוס לשולחן השרטוטים ומבצעים תיקונים, דבר שדורש סבבי פיתוח ממושכים.

לצורך ייעול משמעותי של התהליך, אנו מציגים פתרון פורץ דרך וחדשני המבוסס על סימולציית מחשב מתקדמת. הפתרון חוסך שלבים ומקצר משמעותית את זמני הפיתוח של רובוטים, כלי רכב וכלי טיס נשלטים מרחוק ואוטונומיים.

READ_MORE
article

בתמונה: מציאות רבודה לצורך הוראות הרכבה ובקרת איכות במפעל סימנס בגרמניה. השימוש במערכת שיפר תפוקות ומנע טעויות הרכבה. הסימון הירוק הינו וירטואלי ומסמן שההרכבה נעשתה באופן נכון 

טכנולוגיית המציאות הרבודה (AR) הינה חלק ממהפכת ה- Industry 4.0 , ומאפשרת הוספה של שכבה ("ריבוד") של גרפיקה ממוחשבת על גבי העולם האמתי. בעולם הייצור יש ל- AR מגוון רחב של שימושים כולל הוראות הרכבה, בדיקות איכות, בחינת אבי טיפוס, הדרכה מרחוק ועוד.

שוק ה- AR הינו אחד השווקים המבטיחים וחברת גולדמן זקס מעריכה כי השוק יגדל בשנים הקרובות בצורה דרמטית ויגיע בשנת 2025 למעל 20 מיליארד דולר בארה"ב בלבד, כאשר הסגמנטים המובילים הם: בטחון ותעופה, הרכבות, ציוד רפואי, תעשיית הרכב, ייצור מכונות ובניית קווי ייצור. ניסויים רבים הראו כי שימוש ב-AR יכול לשפר את תפוקות ואיכות הייצור בעד 50%

READ_MORE
article

״VANTIQ הינה החברה היחידה בעולם המפתחת פלטפורמת Low code real time event driven, מקיט שמחה לייצג את החברה אשר נבחרה על ידי גרטנר כחברה פורצת דרך בפיתוח ושווק פתרון חדשני לפיתוח תוכנה בתפיסת ה low code/no code” כך אמר זאב קרויזמן יו״ר מקיט

READ_MORE
article

כלי ההדמיה המקיף הזה עושה שימוש במודלים מתמטיים מרחביים כדי לדמות את כל התהליכים ההידרולוגיים וההידראוליים המתרחשים באגני נהרות, כולל גשם, חלחול, סחף קרקע, זרימה בערוצים, וזרימת מי תהום.

READ_MORE
article

ADDITIVE MANUFACTURING

מזה מספר שנים מדברים על הדפסה תלת-מימדית כעל הטכנולוגיה שתכבוש בסערה את עולם הייצור. מדוע זה עדיין לא קרה, ואילו אתגרים עומדים בפני ההטמעה ההמונית של הטכנולוגיה בתעשייה?

READ_MORE
article

חברת מקיט משתפת פעולה עם הפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב, במסגרת מיזם המחקר להנדסת מערכות, TAU-SERI

READ_MORE
article

לאחרונה ערכנו במקיט סמינר בנושא דו"חות דינמיים במתכונת Business Intelligence המובנים במערכת Teamcenter, בהנחיית מומחי מקיט, eQ ו- Siemens PLM.  

READ_MORE
article

חדש בישראל! החברות סימנס ופרוגרמה מציגות את תוכנת SIMATIC IT Preactor, תוכנה מובילה עולמית בתחום תכנון היצור (Production Planning) וזימון הייצור (Production Scheduling). התוכנה המסייעת למתכננים להוביל את תהליך הייצור, נמצאת בשימוש מגוון רחב של חברות בכל העולם וכעת גם בישראל. חברת פרוגרמה, משמשת, בנושא ה- Preactor, כמפיץ משנה של חברת מקיט, נציגת Siemens-PLM בישראל. 

READ_MORE
article

לאחרונה בחרה SIEMENS העולמית להשיק בישראל מעבדת חדשנות בתחום התעשייה

READ_MORE
article

חברת SIEMENS בשיתוף חברת מקיט משיקה קמפיין חדש לחברות Startup במטרה לעזור ליזמים וחברות להניע חדשנות ויצירתיות לעולם המחר. הקמפיין מאפשר לכל חברת Startup העומדת בקריטריונים לקבל רישיונות Solid Edge לתכנון ופיתוח מוצרים לשנה שלמה בחינם.

READ_MORE
article

חברת סימנס הכריזה על רכישת חברת TASS International ספקית גלובלית של תוכנות סימולציה ושירותי הנדסה ובדיקה, המיועדים בעיקר לתעשיית האוטומוטיב. 

READ_MORE
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest