עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט ישראל על מפת החדשנות הטכנולוגית העולמית !

ישראל על מפת החדשנות הטכנולוגית העולמית !

שראל על מפת החדשנות הטכנולוגית העולמית

לאחרונה בחרה SIEMENS העולמית להשיק בישראל מעבדת חדשנות בתחום התעשייה

מקיט הינה נציגת חטיבת ה- PLM של סימנס בישראל ומטמיעה בקרב ארגונים שונים את מערכות SIEMENS מסוג: SOLID EDGE- תוכנה לתיב"ם, NX- תוכנה לתיבם למערכות מולטידספלינריות ומורכבות ו- LMS- תוכנות להנדסת מערכת בהיבטים שונים, סימולציות (כולל לטכנולוגיות אוטונומיות) ומערכות בדיקה - GVT, אקוסטיקה, חומרים מרוכבים ועוד.

SIEMENS העולמית השיקה בישראל תוכנית לקידום החדשנות. במסגרת התוכנית הוקמה מעבדת חדשנות במתחם העבודה SOSA בתל אביב, תחת השם SIEMENS Dynamo, אשר תאפשר לסטרטאפים ישראליים בתחום התעשייה לנסות את המוצרים שלהם בזמן תהליך העבודה ולהיחשף לטכנולוגיות של SIEMENS. כמו כן, SIEMENS תשתף פעולה עם חברות תעשייה ישראליות גדולות ובהן כתר פלסטיק ושטראוס, שיאפשרו לסטרטאפים להתנסות עם מוצריהם בקווי היצור של החברות הללו.

התוכנית של SIEMENS תעניק לסטרטאפים תמיכה טכנית, עבודה שוטפת עם מומחי SIEMENS בארץ ובעולם, חשיפה לאתגרים תעשייתיים ולפתרונות בתחום, התנסות במפעלי ייצור קיימים של חברות ידועות ועוד. בין הסטרטאפים הישראליים שיחלו את פעילותם במעבדה ניתן למצוא את: CoreTigo, המפתח מערכות תקשורת אלחוטית לשליטה ובקרה של סנסורים תעשייתיים, QualityLine, המפתח טכנולוגיה חדשנית לבקרה על איכות תהליך הייצור, Halo Digital, המפתח פלטפורמה דיגיטלית עבור תעשייה חכמה (industry 4.0) ועוד.

לכתבה המלאה היכנסו

 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
תחום הפנייה
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest