עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט רשמים מכנס SIMCENTER - פלטפורמה משולבת לפיתוח והנדסה - סימולציות, אנליזות וניסויים

רשמים מכנס SIMCENTER - פלטפורמה משולבת לפיתוח והנדסה - סימולציות, אנליזות וניסויים

simcenter-event

"כנס מעניין לתפארת – כל הכבוד!"

הכותרת היא ציטוט של אחד המשתתפים בכנס שהתקיים ביום רביעי ה 11.12.2019. הכנס שנערך במלון השרון בהרצליה היה בנושא: SIMCENTER - פלטפורמה משולבת לפיתוח והנדסה – סימולציות, אנליזות וניסויים

בכנס השתתפו כמאה מנהלי מחלקות הנדסה ופיתוח, מהנדסי פיתוח ואנליזות, מהנדסי ניסויים, מנהלי פרויקטים, בכירים ומקבלי החלטות מכלל התעשייה.

כמחצית מהמשתתפים היו לקוחות קיימים שהגיעו כדי להתעדכן ולהבין כיצד ניתן להפיק תועלת רבה יותר עבורם מהמערכות והיכולות החדשניות שהוצגו.

ליום העיון הגיעו מאירופה מומחים טכניים של חברת סימנס, David Almer, Peter Segaert, Swen Vandenberk כדי להציג את החידושים בתחומי סימולציות אנליזות, בדיקות והאינטגרטיביות בין התחומים והכלים.

במהלך הכנס נחשפו המשתתפים לאפשרויות הרבות שתפיסת ה Digital Twin שמקשרת בין הכלים הפיזים והווירטואלים נותנת להם, יחד עם קיצור גדול של זמני הפיתוח תוך כדי הורדת עלויות משמעותית. 

בין המציגים בכנס היו פרופסור יורם רייך מאונ' תל אביב שנתן הרצאת אורח מרתקת בנושא של הנדסת מערכת, מר אילן הינדן מחברת אלביט-תעש הציג דוגמאות מעניינות בנושא של בדיקות-תנאי- סביבה, וד"ר ג'ונתן סילבר מהתעשייה האווירית ריתק את השומעים בהרצאתו בנושא ויברו-אקוסטיקה.

בסיום הכנס הפתיע רון וולפסון, מנהל מכירות במקיט ומארגן הכנס, את המרצים והעניק להם תעודות הוקרה והערכה על השתתפותם בכנס.

בתמונה מימין לשמאל: מר רון וולפסון ופרופסור יורם רייך. לתמונות נוספות מהאירוע לחצו כאן 

בתמונה מימין לשמאל: מר רון וולפסון ופרופסור יורם רייך 

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
תחום הפנייה
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest