עמוד הבית חדשות ואירועים חדשות מקיט נתנאל יוספי מונה למנהל מחלקת הנדסה בחברת מקיט

נתנאל יוספי מונה למנהל מחלקת הנדסה בחברת מקיט

נתנאל יוספי מונה למנהל מחלקת הנדסה בחברת מקיט מערכות מקבוצת מלם- תים. במסגרת תפקידו, יהיה יוספי אחראי על קידום הפעילות ההנדסית במחלקה, פיתוח מערך התמיכה - סיוע טכני וייעוץ ללקוחות. בתפקידו הקודם שימש יוספי, כמנהל מכירות במקיט והוביל פרוייקטי מכירה עבור גופים גדולים ביניהם תע"א, רפאל ועוד.

 

ליוספי תואר ראשון Bsc בהנדסת מכונות ממכללת אורט בראודה ותואר שני Msc בניהול טכנולוגיה מHIT

עמי דניאלי מנכ"ל מקיט: "מינויו של יוספי, הינו חלק ממהלך אסטרטגי של חברת מקיט, שבא להעצים את מגוון הפתרונות בתחום המערכות ההנדסיות ואת יכולת התמיכה והשירות, בכל מכלול המוצרים, אשר הנם בקטגוריה של מערכות תי"בם, אנליזות, סימולציות הנדסיות, מערכות ניסויים (TESTING), מערכת AR ו- VR וסימולציות של רכבים ורחפניים אוטונומיים. חברת מקיט שמה למטרה, להיות המובילה במתן מגוון טכנולוגיות מתקדמות ועזרה לארגונים בעלי אוריינטציה תעשיתית, להתמודד עם אתגרים הנדסיים מורכבים, באמצעות נבחרת של מומחי הדרכה, יישום, ייעוץ והטמעה של המערכות, אשר במסגרת מחלקת ההנדסה של חברת מקיט".

מה אתה צופה לשנה הבאה מבחינת פעילות מחלקת ההנדסה?
במקיט מערכות אנו מביאים את הערך המוסף ללקוחותינו כמומחים בתעשיית הדיגיטל. אנו במקיט מספקים פלטפורמות אינטגרטיביות לתוכנות הנדסיות בתחומים של:
PLM, CAD, CAM, CAE, LMS Construction & Infrastructure היתרון הטכנולוגי הוא המפתח לקבלת המוצר והשירותים בפעם הראשונה ובדרך הנכונה.

התפקיד שלנו במחלקת הנדסה הוא לעזור ללקוחותינו לזהות את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחומים של CAD, CAM, CAE ולספק פתרונות חדשניים בכדי לעזור להם עם האתגרים איתם הם מתמודדים יום יום. אנו מבצעים זאת באמצעות יצרני התוכנה המובילים בעולם חברת SIEMENS PLM, הקשר ההדוק עם היצרנים, המקצועיות והניסיון רב השנים של חברי הצוות במחלקת ההנדסה יוצר את הערך המוסף ללקוח.

אילו אתגרים והזדמנויות ניצבים על הפרק בתחומי פעילות המחלקה? כיצד מקיט מתכוונת להתמודד עימם ?בשנה הקרובה פעילות מחלקת ההנדסה תתמקד הן בצד החדשנות במערכות כדוגמת NX, Solid Edge, Simcenter 3D והן בגישת ה- Customer Success, בליווי קרוב ובביקורים תכופים של לקוחותינו ובשיפור מתמיד של התהליכים הקיימים.

רוצים לדעת עוד
צרו עימנו קשר
תחום הפנייה
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest