מערכות AR וולידציה לשיפור התפוקות ואיכות הייצור

מערכות AR וולידציה לשיפור התפוקות ואיכות הייצור
אנו מתכבדים להזמינכם לוובינר בנושא: מערכות מציאות רבודה (AR (Augmented Reality וולדיציה לשיפור התפוקות, איכות הייצור וההרכבות. 
הוובינר ייתקיים ביום שלישי, 01 ביוני בין השעות 10:30-11:30
ויועבר על ידי מר שי ניומן, מנכ"ל חברת SkillReal, אשר מיוצגת על ידי חברת מקיט בישראל בתחום ה-Augmented Reality


בוובינר זה נציג בפניכם פתרונות מציאות רבודה לתעשייה שיכולים לשפר את איכות ההרכבות, לאפשר הדרכה יעילה, תמיכה ובקרה מרחוק וניתוח נתונים מתקדם.

נדון על הבעיות הקיימות כיום ברצפת הייצור ואיך AR מדויק משולב בוולידציה יכול לשפר משמעותית את האיכות והפרודוקטיביות ע"י הוראות הרכבה, ולידציה, שמירת דוחות ביצוע מצולמים והדרכה/תמיכה מרחוק.

וובינר זה מיועד למנהלי ייצור, תפעול, חדשנות, הנדסה ואיכות העושים שימוש בתוכנות תכנון וייצור בעזרת מחשב, או בתוצריהן וזאת בחברות ומפעלים העוסקים בהרכבות וייצור מורכבים- כגון תעשיה ביטחונית ותעופה, מכשור רפואי, רובוטיקה , ציוד בדיקה , מכשירים ומכונות

מורכבות שמשלבות מכניקה ואלקטרוניקה. המערכות שיוצגו כבר נמצאות בשימוש של חברות מהמובילות בעולם כגון BAE, HONDA, תעשייה אווירית ו-GE.


הוובינר יתקיים באמצעות TEAMS, ניתן להתחבר גם באמצעות טלפון קווי (שמע בלבד).
לנרשמים יישלח במייל חוזר קישור להשתתפות.
לפרטים נוספים:
מוריה דסקלו: 03-7344532, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לרישום לחצו על כפתור ההרשמה מטה ⬇ 

***

חברת SkillReal מפתחת את טכנולוגיית מציאות רבודה המתקדמת ביותר עבור התעשייה והייצור. עם רמת דיוק של עד 1ממ ואינטגרציה למערכות הייצור, skillreal מספקת AR קל לשימוש, ללא צורך בהשקעות גבוהות, המשפר את יעילות ואיכות הייצור ומונע טעויות הרכבה יקרות.

חברת SkillReal הינה פרטנר של SIEMENS PLM Software אשר מיוצגת על ידי חברת מקיט בישראל בתחום ה- AR.

שי ניומן, מנכ"ל SkillReal ltd, בוגר אוניברסיטת TLV במתמטיקה ומכללת תקשוב בצה"ל, וסיים בהצטיינות. לפני SkillReal, שי הוביל פרויקטים מורכבים שזכו בפרסים בתחום החומרה/תוכנה בחיל האוויר הישראלי, וניהל פרויקטים בשיתוף פעולה עם חברות כגון אינטל וסמסונג. שי הוא מחברם של פטנטים, מאמרים ומאמרי מחקר בתחום ה AR ומדעי המחשב, חלקם בשיתוף עם אוניברסיטאות מובילות כמו מעבדת מחשבים בקיימברידג ו TUM.

פרטי הארוע

תאריך הארוע 01-06-2021 10:30 am
תאריך סיום 01-06-2021 11:30 am
Registration Start Date 02-05-2021 8:00 am
סיום הרשמה 01-06-2021 12:00 pm
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest