עמוד הבית פתרונות תכנון הנדסי

תכנון הנדסי
article

SOLID EDGE היא תוכנת תיב"מ המעניקה פתרונות פיתוח ומעבר לייצור מהמתקדמים בתעשייה.

Solid Edge מעניקה כלי פיתוח מעולים, פתרונות לניהול קבצים, יכולת לביצוע אנליזה של אלמנטים סופיים, ויוצרת סביבת פיתוח מנוהלת ומותאמת המקלה על המורכבות הגדלה של תהליך פיתוח המוצר.

טכנולוגית ה- Synchronous מאפשרת המשך עבודה על מודלים המיובאים מתוכנות אחרות ללא תלות בעץ היסטוריה והמשך עריכה באופן ישיר, יכולות מובילות ומתקדמות אלה בתיכון Solid פרמטרי מקצרות את תהליכי הפיתוח וההנדסה בארגונים בצורה משמעותית כך שה- Time To Market מתקצר משמעותית.

READ_MORE
article

בעולם שהתחרותיות בו גדלה והולכת, כולנו מודעים לצורך המתמיד בייעול תהליכי פיתוח ארגוניים. לשם כך פיתחו ב- SIEMENS PLM Software את NX.

תוכנת NX נותנת מענה לאתגרים השונים בפיתוח המוצר: היא מסייעת להאיץ את זמן המעבר מפיתוח לייצור, מפחיתה עלויות ומשפרת את איכויות המוצרים.

ב- NX חידושים טכנולוגיים פורצי דרך אשר מעניקים תפוקה ברמה הגבוהה ביותר. תהליכי הפיתוח של מוצרים חדשניים, מתקדמים במהירות וביעילות ובנוסף לכך, עם ממשק מעודכן וחידושים בסביבות ה -CAD, ה- CAM והאנליזות, NX מעניקה גמישות, יעילות ועוצמה לתהליך פיתוח המוצר.

READ_MORE
article

הבחירה לעבוד עם חומרים מרוכבים מונעת לרוב על פי דרישת שוק ועלות. ההבטחה של הפחתת מסה, שיפור ביצועים, ירידה בעלות ההרכבה והחומרים כולם נראים קורצים אולם טבעם דורש שינויים מהירים באופן הניתוח, התכנון והייצור. עם פתרון ה Fibersim ניתן להתגבר על האתגרים הללו.

READ_MORE
article

Syncrofit הינה תוכנת המדף היחידה שעומדת במבחן הסופי של תכנון הרכבות מורכבות של שלדות וחיבורים באינטגרציה למערכות CAD. התוכנה מאפשרת ירידה לפרטי פרטים של מאפייני חיבור, שמירה על חוקי תכנון רציפה, ועדכון עץ מוצר אוטומטי.

READ_MORE
מקיט מערכות בע"מ © 2018 | כל הזכויות שמורות
 
guest